Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Aktualności

10.12.2014

Już po raz kolejny pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za wspaniałą inicjatywę jaką jest zorganizowanie kolejnego już spektaklu mikołajkowego pt. "Dzieci tańczą dla dzieci", gdzie przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy dla podopiecznych naszej Fundacji.

Państwa postawa jest dla nas i naszych podopiecznych nieocenionym wsparciem oraz świadectwem, że są wśród nas ludzie dobrej woli i wielkiego serca, dla których dobro dziecka jest wartością nadrzędną. Najlepszym prezentem dla naszych podopiecznych jest umożliwienie im uczestnictwa w rehabilitacjach i terapiach, które już i tak kosztują je wiele wyrzeczeń i poświęceń. Każda godzina ciężkich ćwiczeń to kolejny mały krok do przywrócenia sprawności i zdrowia.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i jednocześnie jesteśmy pełni podziwu dla nauczycieli przygotowujących spektakl, że poprzez dobrą zabawę uczą najmłodszych wrażliwości oraz prawidłowych postaw społecznych.

Dziękujemy za przekazanie zebranych w czasie przedstawienie środków w wysokości 1 545, 00 zł. Od początku naszej współpracy dzięki Państwa wsparciu do Fundacji trafiło już 7 819,68 zł.

DZIĘKUJEMY!

Zdjęcia z imprezy, można zobaczyć tutaj.

24.11.2014

Podsumowanie 1st European Urban Disc Golf Challenge

Bardzo miło nam poinformować, że organizatorzy oraz uczestnicy 1st European Urban Disc Golf Challenge przekazali na cele statutowe naszej Fundacji łącznie 1059,44zł. Uzyskane środki zostaną w całości przekazane na kosztowną rehabilitację naszych podopiecznych. Za okazane wsparcie dziękujemy nie tylko w imieniu swoim, ale także wszystkich Dzieci Fundacji!

Jak wyglądały zawody można zobaczyć tutaj.

24.11.2014

Mikołajki w Szkole Tańca Nova.

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do Kinoteatru Rialto na pokaz Mikołajkowy przygotowany przez najmłodszych kursantów Szkoły Tańca Nova. Jak co roku impreza odbędzie się pod hasłem: "Dzieci tańczą dla dzieci", ponieważ cały dochód zostanie przekazany na cele statutowe naszej Fundacji. Podczas 3 ostatnich edycji udało się nam łącznie uzbierać 6274,68zł. Cała uzbierana kwota została przekazana na rehabilitację naszych podopiecznych.

Pokaz odbędzie się 6 grudnia w Kinoteatrze Rialto o godz. 1200.

Bilety-cegiełki w kwocie 10 zł można nabyć w placówce szkoły przy ul. Sokolskiej 31.

W związku z tym, że pokazy te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, organizatorzy proszą o rezerwację i nabywanie wejściówek z wyprzedzeniem.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Szkoły Tańca Nova.

03.11.2014

Podsumowanie akcji "Biegi dla Borysa"

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zdecydowali się wesprzeć finansowo akcję naszego przyjaciela Bartosza Ostafińskiego. Przypomnijmy, że Bartosz postanowił dedykować dwa swoje biegi (półmaraton VI Silesia Marathon oraz I Półmaraton Gliwicki) jednemu z naszych podopiecznych - Boryskowi Losce. Dzięki Waszemu wsparciu na nasze konto wpłynęło 2126,58 zł. Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na rehabilitację chłopczyka. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy, uda nam się wprowadzić w życie Boryska oraz jego rodziców iskierkę nadziei w walce o jego zdrowie.

Dodatkowe podziękowania kierujemy do Bartosza - inicjatora całej akcji. Dziękujemy za zaangażowanie w akcję oraz trud i wysiłek włożony w przebiegnięte kilometry!

18.10.2014

Gazeta.pl Katowice - informacje o "1st European Urban Disc Golf Challenge"

09.10.2014

Weź udział w "1st European Urban Disc Golf Challenge - Katowice 2014" i wspomóż Fundację!

2 listopada w Katowicach odbędzie się impreza o nazwie "1st European Urban Disc Golf Challenge - Katowice 2014" - są to pierwsze w Europie oficjalne zawody w Urban Disc Golfa. Świat oszalał na punkcie tej gry, teraz zdobywa ona popularność również w Polsce. Urban Disc Golf jest to gra miejska polegająca na przejściu pola stworzonego w samym sercu miasta, pośród ikon architektury oraz najnowszych inwestycji. Jest to wspaniała okazja do promowania regionu, dobrej zabawy oraz, w tym wypadku również, pomocy potrzebującym. Dzięki współpracy organizatorów z Fundacją "Pomagamy z uśmiechem" każdy uczestnik tej imprezy, oprócz spędzenia miło czasu, ma szansę wesprzeć naszych podopiecznych. Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wpłata 40 zł na konto naszej Fundacji. Chętnych do wzięcia udziału w grze oraz przy okazji pomocy naszym podopiecznym odsyłamy na Facebook'a organizatorów.

05.10.2014

Relacja z "Biegu dla Borysa".

03.10.2014

W najbliższą niedzielę, tj. 5 października odbędzie się w naszym mieście VI Silesia Marathon wraz z towarzyszącym mu Półmaratonem. Dwa tygodnie później, tj. 19 października w Gliwicach ma się odbyć I Półmaraton Gliwicki. W obu tych biegach pobiegnie nasz przyjaciel Bartosz Ostafiński, który postanowił dedykować swój udział w zawodach naszemu podopiecznemu Boryskowi Losce. Uzbierane dzięki temu środki zostaną przekazane na rehabilitację 10-miesięcznego chłopca, który już od urodzenia zmaga się z ciężką chorobą, jaką jest wrodzona wada serca. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć tę inicjatywę prosimy o wpłatę datków na numer konta naszej Fundacji 35 2490 0005 0000 4530 7448 2357 z dopiskiem "Biegi dla Borysa".

12.05.2014

Z wielką radością informujemy iż z tytułu 1% podatku za rok 2013 pierwszą darowiznę przekazał Urząd Skarbowy w Lesku w wysokości 607,20 zł. Dziękujemy

17.04.2014

W kwietniu dzięki uprzejmości The Spencer Pub Fundacja miała możliwość zorganizowania spotkania Przyjaciół Fundacji, na którym odbyła się licytacja win. Dzięki aukcji udało nam się zebrać 8670 zł. Całość kwoty została przeznaczona na rzecz Dzieci Fundacji. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i hojność podczas licytacji. Dzięki zebranej kwocie nasi podopieczni będą mogli uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych. Z tego miejsca pragniemy również podziękować The Spencer Pub za gościnę i możliwość dobrej zabawy.

17.01.2014

17 stycznia Fundacja podpisała Porozumienie z Miejskim Klubem Siatkarskim w Dąbrowie Górniczej. Porozumienie ma na celu zbieranie nakrętek na rzecz naszej Fundacji i naszych podopiecznych. Już 25 stycznia odbył się pierwszy mecz, na którym kibice i sportowcy zaczęli zbierać nakrętki.