Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Aktualności

09.12.2015

SILESIA BAZAAR na Boże Narodzenie - wspiera naszą Fundację :

Sezon zimowy można uznać za otwarty, więc najwyższa pora rozpocząć przygotowania do świąt... A jak święta to i prezenty! Doskonałym miejscem poszukiwań upominków będą targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR vol. 3, które odbędą się w dniach 12 - 13 grudnia w Katowicach.

Targi niezależnej mody i dizajnu to alternatywa dla zakupów w masowych sieciówkach i zatłoczonych przed świętami galeriach. Wśród wystawców znajdziemy niezależne marki modowe, wnętrzarskie oraz manufaktury biżuterii, przedmiotów użytkowych, a nawet producentów kosmetyków. Poza polskimi markami znajdziemy również stoisko Bohemia Design Market z produktami wybranych czeskich marek. Łącznie organizatorzy przygotowali ponad 200 stoisk.

SILESIA BAZAAR to poza zakupami, szereg dodatkowych udogodnień i atrakcji. Będzie można odwiedzić wystawa "Dizajn jest dla Ciebie", w ramach której prezentowane są prace studentów i absolwentów katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, zaspokoić głód w strefie Gastro, oddać swoje pociechy pod opiekę doświadczonych przedszkolanek lub pobawić się z nimi dekorując pierniczki, a po udanych zakupach odpocząć w strefie Relaksu.

Do tej pory targi odbywały się w kultowym Spodku, który podczas dwóch edycji odwiedziło ponad 10 tys. osób. Organizatorzy postanowili jednak zmienić lokalizację na nowoczesne i dizajnerskie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. W tym miejscu w listopadzie odbyła się pierwsza edycja SILESIA BAZAAR Kids - nowa impreza targowa dedykowana modzie dziecięcej. Nadchodzącą SILESIA BAZAAR poprzedziła również Akademia Mody i Dizajnu - projekt dedykowany młodym, początkującym markom odzieżowym oraz wszystkim zainteresowanym tematem mody i dizajnu. W ramach Akademii odbyły się prelekcje oraz warsztaty, w których udział wzięło ponad 70 uczestników. Podsumowaniem Akademii był pokazy mody młodych projektantów. Była to doskonała okazja dla młodych twórców do rozwoju i networkingu.

Po tak udanych wydarzeniach poprzedzających targi nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na grudzień i szykować się na świąteczne zakupy! Lista wystawców SILESIA BAZAAR już wygląda imponująco, a wciąż się wydłuża. Sprawdź, kto wystawi się w grudniu na silesiabazaar.pl i do zobaczenia na targach 12. i 13. grudnia!

09.02.2015

Uwaga! Uprzejmie informujemy, że od 09.02.2015 zmieniają się godziny pracy naszej Fundacji. Fundacja będzie prowadzić swoją działalność od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 16.00.
Za utrudnienia przepraszamy.