Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Akcja Nakręć się
i pomagaj z uśmiechem

Newsletter

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Dzieci Fundacji

Bartosz

Bartosz urodził się z wodogłowiem wrodzonym (stan po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnej). U chłopca wystąpiła niedrożność przełyku, była konieczna plastyka przełyku pokarmowego, czego następstwem była przetoka przełykowo-tchawiczna, refluks żołądkowy i trzykrotnie rozszerzany przełyk. Chłopiec przeszedł też operację zamknięcia kości czaszki.

Każde pogorszenie stanu zdrowia Bartosza wiąże się z hospitalizacją dziecka oraz matki, której obecność przy chorym chłopcu w szpitalu i troskliwa opieka jest niezbędna. Każde zaostrzenie choroby jest na tyle poważne, że zagraża jego życiu.

Chłopiec musi systematycznie zażywać leki, brać udział w zabiegach i turnusach rehabilitacyjnych, co stanowi duże obciążenie dla budżetu domowego. Rodzice są zaangażowani w proces leczenia syna i dokładają wszelkich starań, by mimo finansowych ograniczeń, umożliwić dziecku jak najlepsze warunki leczenia i rehabilitacji

Biorąc pod uwagę sytuację zdrowotną i materialna rodziny, Zarząd Fundacji postanowił dofinansować specjalistyczną rehabilitację dla Bartosza.

Zebrana przez Fundację kwota na sfinansowanie rehabilitacji to 1600 zł.

Chcę pomóc!

Aktualnie zbieramy


Martyna


Hania
1350 zł


Filip
1000 zł