Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Dzieci Fundacji

Bartosz

Bartosz urodził się z wodogłowiem wrodzonym (stan po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnej). U chłopca wystąpiła niedrożność przełyku, była konieczna plastyka przełyku pokarmowego, czego następstwem była przetoka przełykowo-tchawiczna, refluks żołądkowy i trzykrotnie rozszerzany przełyk. Chłopiec przeszedł też operację zamknięcia kości czaszki.

Każde pogorszenie stanu zdrowia Bartosza wiąże się z hospitalizacją dziecka oraz matki, której obecność przy chorym chłopcu w szpitalu i troskliwa opieka jest niezbędna. Każde zaostrzenie choroby jest na tyle poważne, że zagraża jego życiu.

Chłopiec musi systematycznie zażywać leki, brać udział w zabiegach i turnusach rehabilitacyjnych, co stanowi duże obciążenie dla budżetu domowego. Rodzice są zaangażowani w proces leczenia syna i dokładają wszelkich starań, by mimo finansowych ograniczeń, umożliwić dziecku jak najlepsze warunki leczenia i rehabilitacji

Biorąc pod uwagę sytuację zdrowotną i materialna rodziny, Zarząd Fundacji postanowił dofinansować specjalistyczną rehabilitację dla Bartosza.

Zebrana przez Fundację kwota na sfinansowanie rehabilitacji to 1600 zł.

Chcę pomóc!