Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Dzieci Fundacji

MILENKA MORDARSKA

U Milenki w 13. Miesiącu życia zdiagnozowano zaburzenia ruchowe oraz podejrzenie choroby neurometabolicznej. Ze względu na opóźnienia w rozwoju psychoruchowym oraz problem z samodzielnym poruszaniem się wymaga stałej rehabilitacji ruchowej.

Milenka nie potrafi samodzielnie siedzieć ani chodzić jest pod stałą kontrolą neurologa, okulisty, neurologopeda, psychologa oraz wymaga stałej rehabilitacji neurorozwojowej. W chwili obecnej Milenka uczęszcza na rehabilitacje opłacane przez NFZ do ośrodka, ale jest to zdecydowanie za mało.

Dlatego, aby umożliwić dziewczynce większą ilość rehabilitacji, Zarząd Fundacji podjął decyzję o dofinansowaniu cyklu indywidualnych terapii.

Zebrana przez Fundację kwota na pokrycie kosztów rehabilitacji to 600 zł.

Chcę pomóc!

Milenka jest z nami od października 2011. Fundacja systematycznie udziela jej pomocy poprzez finansowanie rehabilitacji bądź finansowanie sprzętu rehabilitacyjnego. Milenka jest dzieckiem bardzo pogodnym i zaangażowanym w ćwiczenia. Obecnie dziewczynka ma 4 latka i do sprawnego funkcjonowania potrzebowała okularów korekcyjnych oraz obuwia ortopedycznego dlatego Zarząd Fundacji w marcu i maju tego roku postanowił sfinansować Milence potrzebny sprzęt na łączną kwotę 455 zł.