Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Dzieci Fundacji

KACPER SUCHECKI

Kacperek to dwuletni chłopczyk cierpiący na padaczkę oraz zaburzenia neurorozwojowe, które objawiają się opóźnieniem ruchowym w stopniu znacznym.

W 2011r. sfinansowaliśmy chłopcu cykl zajęć rehabilitacyjnych na łączną kwotę 800 zł. Dzięki intensywnym i systematycznym zajęciom Kacper zrobił ogromne postępy w kontrolowaniu i pracy głowy oraz rączek, jak również nauczył się łapać równowagę ciała. Dotychczasowa praca sprawiła, że chłopiec jest bardzo komunikatywny, podnosi się i próbuje siadać. Każdy, choćby najmniejszy postęp w drodze do pełnej sprawności jest dla rodziców Kacperka ogromną radością i wiarą w sens ciężkiej pracy.

Dlatego, aby wspomóc rodziców w ponoszeniu kosztów rehabilitacji, Zarząd Fundacji podjął decyzję o sfinansowaniu cyklu zajęć.

Zbierana przez Fundację kwota to 1500 zł.

Chcę pomóc!

Kacperek jest z nami od października 2011 roku. Wtedy Fundacja sfinansowała dla niego cykl rehabilitacji. Chłopczyk dzięki intensywnym ćwiczeniom zrobił duże postępy, dzięki rehabilitacji zaczyna wymawiać pierwsze sylaby. Nie jest już dzieckiem leżącym, stał się bardzo ruchliwy, chętnie leży na brzuszku, obraca się na boki. Tak jak i rodzice Fundacja wierzy w całkowitą sprawność Kacperka dlatego w kwietniu 2014 Fundacja sfinansowała chłopczykowi kolejny cykl zajęć rehabilitacyjnych na łączną kwotę 1 500 zł.