Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Dzieci Fundacji

PAWEŁ MIZEREK

Paweł cierpi na mózgowe porażenie dziecięce - czterokończynowe z przewagą kończyn dolnych. Dodatkowo choruje na padaczkę. Od półtora roku poddawany jest zabiegom wstrzykiwania botoxu.

Umysłowo chłopiec rozwija się bardzo dobrze, mówi na poziomie swojego wieku. Chodzi samodzielnie na czworaka, ćwiczy chodzenie przy balkoniku. Pawełek wymaga ciągłej rehabilitacji ruchowej, szczególnie po podaniu botoxu, gdyż wtedy można osiągnąć najlepsze wyniki w rehabilitacji.

Zarząd Fundacji postanowił sfinansować trzymiesięczną rehabilitację Pawełka na łączną sumę 1200 zł.

28.02.2014

Rehabilitacja Pawła Mizerka

Chcę pomóc!

Pawełek jest z nami od 2011 roku. Przez ten czas dwa razy uczestniczył w rehabilitacji finansowanej przez Fundację. Ponieważ Pawełek chętnie uczestniczy w zajęciach zrobił ogromne postępy. Rozumie proste polecenia i wykonuje je. Zaczął samodzielnie siedzieć. Potrafi samodzielnie przechodzić do wyższych pozycji tzn. do klęku podpartego i prostego. Przemieszcza się na czworakach. Pawełek jeszcze nie potrafi chodzić samodzielnie tylko wstaje przy meblach, ma problem z motoryką małą dlatego Zarząd Fundacji postanowił sfinansować chłopczykowi kolejny trzymiesięczny cykl rehabilitacji na kwotę 1 500 zł.