Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Dzieci Fundacji

ALICJA KUBICA

16-miesięczna dziewczynka urodziła się jako skrajny wcześniak. Obecnie cierpi na Zespół Westa objawowy oraz encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną. Dziecko jest leżące z asymetrią ułożeniową - nie podejmuje próby siadania. Alicja wymaga ciągłej, bardzo intensywnej rehabilitacji. Limit zajęć finansowanych przez NFZ to 120 rocznie -  dziewczynka wymaga zaś minimum 250. Tak wcześnie rozpoczęta rehabilitacja jest ogromną szansą dla Alicji, by mogła w jak największym stopniu cieszyć się dzieciństwem.

Dlatego aby umożliwić dziewczynce jak największą ilość zajęć rehabilitacyjnych, których tak bardzo potrzebuje, Zarząd Fundacji postanowił sfinansować cykl rehabilitacji.

Zbierana przez Fundację kwota to 700 zł

Chcę pomóc!

Alicja jest z nami od dwóch lat. Systematycznie Fundacja finansuje jej cykle rehabilitacyjne, aby wspomóc jej prawidłowy rozwój. Oprócz rehabilitacji stacjonarnej Alicja uczestniczy również w turnusach rehabilitacyjnych, dlatego środki przekazane na dziewczynkę z tytuły 1% podatku za rok 2013 Fundacja przekazała na turnus rehabilitacyjny. Łączna kwota przeznaczona to 1 400 zł.