Strona główna

przekaż 1% podatku

Dzieci Fundacji

Aktualności

O Fundacji

Uśmiechnięta Niedziela

Media o nas

Pomagają nam

Jak wspierać Fundację

Galeria

Kontakt

Do pobrania


Uśmiechnięta Niedziela

To już trzy lata, od kiedy Fundacja "POMAGAMY Z UŚMIECHEM" rozpoczęła swoją działalność, pomagając chorym dzieciom w przywróceniu im zdrowia oraz uśmiechu! Dla członków Fundacji okres ten jest równie niezwykły i bogaty w doświadczenia szczególnie te o wymiarze emocjonalnym i to zarówno ze strony samych podopiecznych Fundacji jak i osób, które odpowiadają na jej apele. Z tej właśnie okazji 30 września 2012 roku, dzięki staraniom wielu osób o niezwykle otwartych sercach w Silesia City Center Katowice odbyła się już trzecia impreza charytatywna pt. UŚMIECHNIĘTA NIEDZIELA, czyli najzabawniejszy dzień w roku dla całej rodziny. Celem imprezy była zbiórka pieniędzy na rehabilitację Dzieci Fundacji. W tym roku dzięki hojności odwiedzających SCC udało się zebrać 3502,66 zł oraz waluty obce w postaci 105 forintów, 2,10 funtów i 1,20 euro. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na sfinansowanie rehabilitacji naszych podopiecznych.

W imieniu Zarządu oraz wszystkich podopiecznych Fundacji "POMAGAMY Z UŚMIECHEM" pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, organizatorów, darczyńców oraz przyjaciół Fundacji, którzy przyczynili się do sukcesu kolejnej "UŚMIECHNIĘTEJ NIEDZIELI". Wasze wsparcie jest dla nas wyrazem dobroci i chęci niesienia pomocy chorym dzieciom.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z imprezy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia foto-galerii z trzeciej edycji Uśmiechniętej Niedzieli!Galeria 1 Galeria 2