Strona główna

przekaż 1% podatku

PRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKUPRZEKAŻ NAM 1% SWOJEGO PODATKU, KTÓRY W CAŁOŚCI PRZEZNACZYMY NA POMOC PODOPIECZNYM NASZEJ FUNDACJI!!!

NUMER KRS 0000339440

Nasza Fundacja istnieje od 2009 roku. Dotychczasowa działalność Fundacji potwierdza, że wielu naszym podopiecznym udało się przywrócić zdrowie i uśmiech poprzez sfinansowanie długotrwałego leczenia i rehabilitacji, zakup drogiego sprzętu medycznego i lekarstw. Tylko w ubiegłym roku pomogliśmy ponad 50 dzieciom, a z Waszą pomocą do grona podopiecznych Fundacji może dołączyć znacznie większa ilość potrzebujących pomocy dzieci. Dlatego i tym razem liczymy na Wasze wsparcie, życzliwość i bezinteresowną pomoc.

Od 28 listopada 2011r. Fundacja "POMAGAMY Z UŚMIECHEM" posiada status organizacji pożytku publicznego zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach nr: KA.VIII NS-REJ.KRS/026027/11/893.
Z kolei z dniem 13 stycznia 2012r. zostaliśmy wpisani do wykazu organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2012. opublikowanym przesz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej (strona 177 w wykazie).

Jak przekazać 1% podatku?
Skorzystaj z darmowego programu do wypełniania PIT-ów online, klikając w poniższe logo. Uwaga! W miejscu gdzie podatnicy deklarują chęć przekazania 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych w pozycji cel szczegółowy 1% widniej stały komunikat: AKCJA E-LIFE ONLINE służący tylko do celów statystycznych. Nie martw się, że Twój 1% podatku trafi w niepowołane ręce. Gwarantujemy, że przekazane środki trafią do podopiecznych naszej fundacji.


Uwaga ważne! Aby 1% podatku trafił na rzecz naszych małych podopiecznych w deklaracji podatkowej, rubryce: WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) musisz wpisać nasz pełny nr KRS 0000339440! Nie zapomnij o zerach!!!

W pozycji informacje uzupełniające można uszczegółowić cel, na jaki chcecie przekazać swój 1% podatku. Tu należy wpisać imię (imiona) i nazwisko wybranego dziecka z grona podopiecznych fundacji.

Robiąc tak niewiele możecie przywrócić dzieciom zdrowie i uśmiech nie ponosząc żadnych kosztów.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają!